יועצת הנקה

הפעולה הפשוטה כל כך, הנקה, מתגלה לעתים כמורכבת. לכן אני כאן. בשבילכן. כדי לעשות את הפעולה הזאת פשוטה שוב. במפגש הכנה לפני הלידה או ביעוץ הנקה אחרי הלידה, בביתך אעזור לך להפוך את ההנקה לחוויה.


מפגש הכנה: מומלץ להיפגש החל משבוע 35. המלצה אישית - מזמינה את בן-זוגך להיות נוכח בפגישה.
בפגישה נשוחח על הנושאים הבאים:

למה מצפה התינוק עם הגיעו לעולם

​הנקה בחדר-לידה

הנקה בימים הראשונים בבית-החולים

כיצד להתמודד עם בעיות נפוצות

איך תדעי שהתינוק מקבל מספיק חלב

 

סדנת הכנה להנקה קבוצתית בזום: מומלץ להפגש סביב שבוע 35. המפגש קבוצתי בזום, בסופה תדעי כל מה שצריך כדי שההנקה תתחיל ברגל ימין. בסופה אצרף אותך לקבוצת ווטסאפ קטנה ואינטימית לתמיכה ושאלות לאחר הלידה ואהיה זמינה לכל שאלה שתעלה בנושא הנקה. מידע נוסף והרשמה כאן


יעוץ הנקה לאחר הלידה: אשמח להיפגש איתך ועם תינוקך לאחר הלידה, בביתך או אצלי בקליניקה. היעוץ אורך כשעה וחצי בו נעשה אבחון של מצב ההנקה, תצפית על ההנקה ותוכנית להמשך. לאחר היעוץ נהיה בקשר טלפוני למעקב אחרי התוכנית והצלחתה או שינוייה לפי הצורך.

מפגשי אמהות למעקב הנקה: באווירה ביתית ונעימה בקליניקה שלי בקיבוץ גת אפגוש אתכן ותינוקכן למעקב אחר המשך ההנקה, אענה לשאלות נוספות ונוכל להתאים את התוכנית להמשך הדרך. במקום תמצאו את ההזדמנות להיניק בנוחות, ואפילו להתנסות בהנקה בשכיבה. 
המפגשים מתקיימים בימי שני בין השעות 9:00-13:00 בקבוצות קטנות של לא יותר משלוש אמהות בתאום מראש.

שירות מיוחד ומוזל: יעוץ הנקה במחיר מוזל לחברות כל קופות החולים על ידי
מדריכות הנקה תחת הנחייתי ופיקוחי. הקליניקה מתקיימת כל יום שני בין השעות 09:30-12:30. היעוץ כולל פגישת יעוץ אישית בחלל משותף ומעקבים. 

קבוצות ווטסאפ ממוקדות גיל וייעודיות לתמיכה באמהות שעברו אצלי יעוץ הנקה ראשוני.


ביקורי בית: יעוצי הנקה בביתכן באיזור השפלה, מגדרה-אשדוד עד הישובים סביב צומת בית-קמה בדרום ומבית שמש במזרח ועד אשדוד ואשקלון במערב וכמובן כל הישובים שביניהם.

צרו קשר בטלפון: 052-2827900 באימייל או בטופס יצירת קשר כאן באתר

תעודת הסמכה שלי להורדה עבור החזרים