1676_edited_edited.jpg

שגית לב

יועצת הנקה IBCLC, דולה, מדריכת הורים
mainpic_edited.jpg
נעים להכיר

אני שגית לב, זוגתו של שביט, הורים לארבעה ילדים, מתגוררים בגת שבאזור השפלה.
בעלת תואר ראשון במדעי-ההתנהגות.

בעבר עסקתי בהדרכת תוכנה, אך עם לידת ילדיי שיניתי כיוון ולאחר הכשרה ארוכה התחלתי את דרכי כמדריכת הנקה. צברתי ניסיון רב בעבודה עם אמהות בקהילה בה אני גרה. 

את מבחן ההסמכה מטעם IBLCE עברתי לראשונה בשנת 2007 ומאז אני ממשיכה ללמוד ולהשתלם בתחום.

חברה באיגוד הישראלי ליועצות הנקה מוסמכות משנת 2007.

מדריכה ומכשירה סטודנטיות בהנקה במהלך לימודיהן בקורס בסיסי בהנקה ובהמשך דרכן לקראת מבחן ההסמכה כמנטורית בקליניקה שלי בקיבוץ גת.


מרצה על הנקה בקורס הנקה על-בסיסי של משרד הבריאות ובקורס מחנכות למטפלות בסמינר הקיבוצים.

כדולה עברתי הכשרה אצל ד"ר מישל אודנט וליליאנה לאמרס באנגליה, 2010 ומאז מלווה נשים ומשפחתן ברצף הריון-לידה.

בעבודה שלי עם משפחות מנחים אותי כמה עקרונות, אך החשוב ביותר הוא שהאדם הוא המומחה עבור עצמו. את התשובות לשאלות חשובות לגבי דרך הלידה, המטרות בהנקה ודרך גידול ילדים נמצאות אצל ההורים עצמם.

עקרון זה בא לידי ביטוי כבר בליווי זוגות לקראת הלידה, אז אני עוזרת לזוגות לבדוק מה הם רוצים בלידה, גם אם זו לידה ראשונה וזו תהיה חווית לידה ראשונה וכמובן אם זו לידה רביעית. 

גם בהנקה האמא היא זו שיודעת מה הכי טוב עבורה ועבור משפחתה ותמיד אעזור לאמא להשיג את מטרותיה תוך מתן מידע מה שמאפשר לאמא לקבל את ההחלטה הכי טובה עבורה.

מדריכת הורים, בוגרת לימודי הדרכת הורים בסמינר הקיבוצים 2018.

בהדרכת הורים יש לנו זמן לעבור תהליך של למידה משותפת לגבי מטרות משותפות של ההורים בגידול ילדיהם תוך בדיקה של משפחת המקור ממנה מגיע כל אחד מההורים וסלילת דרך חדשה או המשך של דרך ידועה. זהו תהליך קצר יחסית בו אני משתמשת בכלים שונים שאספתי לאורך השנים במהלך לימודיי.

עקרון חשוב נוסף הוא ללא שיפוטיות. זכותה של כל אחת מהמשפחות אותה אני פוגשת לקבל ממני מרחב בטוח ולא שיפוטי לגבי דרכה כדי שנוכל לעבוד יחד לקראת המטרה המשותפת.

 
 

יעוץ שינה הוליסטי

בנוסף אני נותנת שירות של יעוץ שינה הוליסטי שעוזר לכל המשפחה!
הגישה היא גישה היקשרותית כך שבבסיס מחזקת את הקשר הורה-ילד ולא פוגעת בו.

לעמוד יעוץ שינה הוליסטי

יועצת שינה הוליסטית.png

הדרכת הורים

לקליניקה שלי תגיעו עם האתגרים המשפחתיים שלכם. לעתים האתגרים יכולים להיות סביב אחד הילדים או יותר ולעתים האתגרים קשורים להתארגנות משפחתית כוללת. אלווה אתכם בתהליך קצר וממוקד בו נבדוק מה המטרות שלכם ונשיג אותן יחד.

 לעמוד הדרכת הורים

לוגו עגולים תבנית ריבוע.png

יעוץ הנקה

במהלך יעוץ הנקה בביתך או בקליניקה שלי בקיבוץ גת אני מלווה אותך מהרגע הראשון לאורך כל הדרך עד לגמילה. מעקב שבועי בקליניקה במחיר סמלי
מפגשי הכנה להנקה כדי שתוכלי להתחיל ​את ההנקה ברגל ימין

לעמוד יעוץ הנקה

8.png

ליווי לידה

מלווה אותך לאורך כל הדרך, ליווי רציף מההריון ועד אחרי הלידה. לפני הלידה במפגשי הכנה, במהלך הלידה אני איתך עד השעות הראשונות שלאחר הלידה, בהנקה ובתקופה שאחרי הלידה

לעמוד דולה

6.png

מאמרים אחרונים

תודות

שגית היקרה רציתי להגיד תודה קניתי כבר תמ'ל וכמעט ויתרתי על ההנקה, הילדה בת חודשיים לא עלתה במשקל נאמר לי בטיפת חלב להוסיף לה תמ''ל.
​שיחה אחת איתך וכבר הבנת והסברת לי מה אני צריכה לעשות ואחרי שבוע הלכתי לשקילה והופ עלתה 240 גרם בשבוע,
אישה יקרה הצלת לי את ההנקה ועל זה אומרת לך תודה תודה ושוב תודה
OF8OSZ0.jpg